Judo – testy sprawnościowe

Poniżej przedstawiamy tabele rekordów najlepszych zawodników podczas przeprowadzanych testów sprawnościowych.

Rocznik 2008-2009 Chłopcy

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Mateusz
Drobnik 8;
Maciek
Idzikowski 8;
Mikołaj
Robak  8
Oskar
Górski 7;
Filip
Banaszek 7
Cooper
[metry]
Oskar
Górski 2770
Maciek
Idzikowski 2630
Mateusz
Drobnik 2145
Gibkość
[centymetry]
Mikołaj
Robak 12
Maciek
Idzikowski 10
Filip
Banaszek  8
Zwis na
judodze [s]
Mateusz
Drobnik  41
Oskar
Górski  32
Maciek
Idzikowski  31
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Mikołaj
Robak 7,
Macek
Idzikowski 7
Oskar
Górski 6;
Szymon
Gibus 6
Filip
Banaszek 5;
Mateusz
Drobnik 5
Brzuszki
30s [ilość]
Mateusz
Drobnik 18
Maciek
Idzikowski 16;
Mikołaj
Robak 16
Szymon
Gibus 13
Skoczność
[centymetry]
Maciek
Idzikowski 152
Mikołaj
Robak 140
Szymon
Gibus 133
Koperta
3×5 [s]
Mikołaj
Robak 7,83
Szymon
Gibus 8,49
Maciek
Idzikowski 8,57

Rocznik 2008-2009 Dziewczynki

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Emilia
Bednarowicz 6
Zosia
Syrewicz 5
GosiaKurdziel 4
Cooper
[metry]
Gosia
Kurdziel 2080
Zosia
Syrewicz 1740
Emilia
Bednarowicz 1705
Gibkość
[centymetry]
Emilia
Bednarowicz 12,5
Gosia
Kurdziel 5;
Zosia
Syrewicz 5
Zwis na
judodze [s]
Emilia
Bednarowicz 9
Gosia
Kurdziel 7
Zosia
Syrewicz 1
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Emilia
Bednarowicz 6
Gosia
Kurdziel 4;
Zosia
Syrewicz 4
Brzuszki
30s [ilość]
Emilia
Bednarowicz 7
Gosia
Kurdziel 6
Zosia
Syrewicz 2
Skoczność
[centymetry]
Emilia
Bednarowicz 123
Gosia
Kurdziel 115
Zosia
Syrewicz 88
Koperta
3×5 [s]
Emilia
Bednarowicz 9,21
Gosia
Kurdziel 10,30
Zosia
Syrewicz 10,54

Rocznik 2006-2007 Chłopcy

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Szymon
Potorski 9 ;
Mateusz
Krygier 9
Kuba
Wypustek 8;
Bartek
Banachowski 8;
Tymoteusz
Cyman 8
Stanisław
Mozalewski 7;
Bartek
Kropacz 7;
Andrzej
Robak 7 ;
Antoni
Glegoła 7
Coope
[metry]
Szymon
Potorski 2590
Bartek
Banachowski 2490;
Andrzej
Robak 2490
Tymoteusz
Cyman 2420
Gibkość
[centymetry]
Andrzej
Robak 7,5
Tymon
Jagłowski 7
Szymon
Potorski 6,5
Zwis na
judodze [s]
Andrzej
Robak 41
Antoni
Glegoła 24
Mateusz
Krygier 19
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Mateusz
Krygier 7;
Szymon
Potorski 7;
Bartek
Kropacz 7
 Bartek
Banachowski 6;
Mateusz
Żyrek 6
Antoni
Glegoła 5;
Tymon
Jagłowski 5;
Stanisław
Mazolewski 5;
Kuba
Wypustek 5;
Krzyś
Napiórkowski 5
Brzuszki
30s [ilość]
Bartek
Banachowski 20
Bartek
Kropacz 19;
Mateusz
Krygier 19
Szymon
Potorski 18
Skoczność
[centymetry]
Mateusz
Krygier 52
Szymon
Potorski 148
Kuba
Wypustek 136
Koperta
3×5 [s]
Mateusz
Krygier 7,36
Szymon
Potorski 8,04;
Bartek
Banachowski 8,04
Stanisław
Mazolewski 8,09

Rocznik 2006-2007 Dziewczynki

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Aleksandra
Zagraba 9
Magda
Krygier 7
Oliwia
Sadowska 6
Cooper
[metry]
Aleksandra
Zagraba 2590
Dominika
Pławska 1900
Magda
Krygier 1660
Gibkość
[centymetry]
Dominika
Pławska 13
Magda
Krygier 5
Aleksandra
Zagraba 2
Zwis na
judodze [s]
Aleksandra
Zagraba 23
Magda
Krygier 15
Oliwia
Sadowska 14
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Magda
Krygier 6
Kinga
Kalenik 5
Brzuszki
30s [ilość]
Kinga
Kalenik 19
Magda
Krygier 14
Skoczność
[centymetry]
Magda
Krygier 145
Kinga
Kalenik 131
Koperta
3×5 [s]
Magda
Krygier 8,37
Kinga
Kalenik 8,99

Rocznik 2004-2005 Chłopcy

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Ignacy
Wąs 10
Maciek
Bławat 9 ;
Fanciszek
Kostka 9;
Michał
Kurdziel 9
Maciej
Januszewski 8
Cooper
[metry]
Maciek
Bławat 2515
Franciszek
Kostka 2090
Ignacy
Wąs 2010
Gibkość
[centymetry]
Franciszek
Kostka 10
Ignacy
Wąs 5
Michał
Kurdziel 1
Zwis na
judodze [s]
Franciszek
Kostka 66
Ignacy
Wąs 21;
Maciek
Bławat 21
Michał
Kurdziel 20
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Ignacy
Wąs 8
Franciszek
Kostka 7;
Maciek
Bławat 7;
Maciej
Januszewski 7
Michał
Kurdziel 6
Brzuszki
30s [ilość]
Franciszek
Kostka 28
Maciej
Januszewski 22
Maciek
Bławat 20
Skoczność
[centymetry]
Franciszek
Kostka 192
Maciek
Bławat 170
Maciej
Januszewski 163
Koperta
3×5 [s]
Maciek
Bławat 7,73
Maciej
Januszewski 8,09
Michał
Grudzień 8,10

Rocznik 2004-2005 Dziewczynki

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Otylia
Kostka 9;
Pola
Wąs 9
Martyna
Banachowska 6
Cooper
[metry]
Otylia
Kostka 1940
Pola
Wąs 1920
Martyna
Banachowska 1630
Gibkość
[centymetry]
Otylia
Kostka 6
Martyna
Banachowska 4,5
Pola
Wąs 3,5
Zwis na
judodze [s]
Martyna
Banachowska 16
Pola
Wąs 10
Otylia
Kostka 9
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Pola
Wąs 7;
Otylia
Kostka 7
Martyna
Banachowska 5
Brzuszki
30s [ilość]
Pola
Wąs 18
Otylia
Kostka 17;
Martyna
Banachowska 17
Skoczność
[centymetry]
Pola
Wąs 146
Otylia
Kostka 139
Martyna
Banachowska 128
Koperta
3×5 [s]
Martyna
Banachowska 7,96
Otylia
Kostka 8,43
Pola
Wąs 9,24

Rocznik 2000-2003 Chłopcy

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Kuba
Kiliańczyk 9
Kajetan
Szulc 8;
Maciej
Krygier 8;
Aleksander
Hakiel 8
Cooper
[metry]
Kajetan
Szulc 2950
Maciej
Krygier 2875
Kuba
Kiliańczyk 2700
Gibkość
[centymetry]
Kuba
Kiliańczyk 13
Maciej
Krygier 8,5
Aleksander
Hakiel (-1)
Zwis na
judodze [s]
Kajetan
Szulc 52
Kuba
Kiliańczyk 50
Maciej
Krygier 13
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Kuba
Kiliańczyk 8;
Kajetan
Szulc 8
Maciej
Krygier 7
Brzuszki
30s [ilość]
Maciej
Krygier 31
Kuba
Kiliańczyk 26
Kajetan
Szulc 21
Skoczność
[centymetry]
Kuba
Kiliańczyk 222
Maciej
Krygier 192
Kajetan
Szulc 130
Koperta
3×5 [s]
Kuba
Kiliańczyk 6,94
Kajetan
Szulc 7,83
Maciek
Krygier 8,96

Rocznik 2000-2003 Dziewczynki

MIEJSCE 1 2 3
Test rzutów
nr 1 [ilość]
Natalia Witulska 11
Cooper
[metry]
Natalia Witulska 2400
Gibkość
[centymetry]
Natalia Witulska 16
Zwis na
judodze [s]
Natalia Witulska 30
Test rzutów
nr 2 [ilość]
Natalia Witulska 7
Brzuszki
30s [ilość]
Natalia Witulska 23
Skoczność
[centymetry]
Natalia Witulska 201
Koperta
3×5 [s]
Natalia Witulska 7,4

Jeśli chcą Państwo otrzymać pełne wyniki swojego dziecka, prosimy o kontakt mailowy poprzez formularz ze strony „Kontakt” z podaniem imienia i nazwiska dziecka.