• Polski
 • English
 • Українська
 • Co to jest modern i jazz?

  OTaniec, którego podstawą jest technika tańca klasycznego. Pozwala na wyrażanie emocji poprzez ruch. Modern jazz jest pełen kontrastów, przez co pozwala na szeroki wachlarz doboru muzyki. Charakterystycznymi dla tego stylu są elementy wykonywane na podłodze tzw. floorwork, unoszenia, opadania, skoki i piruety. Dzięki różnorodności elementów układy zyskują na ekspresji i dynamice. Trening taneczny składa się z rozgrzewki, ćwiczeń w przestrzeni (obroty, skoki, technika tańca), ćwiczeń siłowych, koordynacyjnych, pracy nad układem choreograficznym oraz rozciąganiu.

  Dlaczego warto trenować Modern i Jazz w Sekcji Sport?

  Program ruchowo-muzyczny dla dzieci zaprojektowany został z myślą promowania zdrowego stylu życia u dzieci oraz przyczyniania się do ich prawidłowego rozwoju. Podczas zajęć dzieci nabierają pewności siebie, uczą się koordynacji i równowagi, kształtują i rozwijają swoją kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć. Badania wykazały, że zajęcia taneczne pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Zapewnia szybkie poprawienie sprawności fizycznej a także przyczynia się do nauki współpracy w grupie

  Konkursy i turnieje

  W naszym klubie sportowym na pierwszym miejscu stawiamy dobro dziecka, dlatego też od samego początku wyłaniamy talenty i przygotowujemy je do udział w konkursach tanecznych. Oczywiście dzieci nie chcące startować na zawodach też mają możliwość prezentacji swoich umiejętności podczas wewnętrznych występów na treningach. Każdy kierunek wybrany przez naszych podopiecznych jest dobry a my w 100% ich w tym wspieramy.

   

  Ponadto:

  • dzięki zajęciom w grupie dzieci nabierają pewności siebie,
  • nauka choreografii i poszczególnych figur daje im czucie własnego ciała,
  • stają się bardziej otwarte i lepiej nawiązują znajomości z innymi,
  • mogą pokazać rówieśnikom że taniec to ich pasja.

  Kontakt

  Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i/lub masz pytania, skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.
  Z uwagi na wejście nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO),
  przygotowaliśmy informator o realizowanej przez nas POLITYCE PRYWATNOŚCI, który znajdziesz tutaj.
  * Pola obowiązkowe